Jestem szczęśliwy, że do mnie trafiliście.

Wypełniając poniższy formularz, możecie przybliżyć mi swój dzień ślubu, marzenia,

opisać w skrócie Waszą historię,

im więcej informacji tym lepiej dla mnie!

kurdunowiczfotografia@gmail.com

tel. 511-721-127Wyślij wiadomość


Jak długo trzeba czekać na odpowiedź ?

W tygodniu na wiadomości odpowiadam zazwyczaj w ciągu kilku chwil. Jeżeli jednak nie odpowiedziałem w ciągu 48h oznacza to, że z jakiegoś powodu nie otrzymałem wiadomości, lub moja wiadomość zwrotna trafiła do spamu w takim wypadku nie krępujcie się zadzwonić.

Dlaczego muszę podać numer telefonu ?


Nie ukrywam, że rozmowa telefoniczna to dla mnie najlepszy sposób kontaktu, ale nie bójcie się, nie będę Was zamęczał odrazu telefonami ;).
Czasami dostaje dość obszerne zapytanie i wolę odpowiedzieć na nie w 5 minut przez telefon, niż pisać maila przez 20min,
a czasmi zapomnicie podać jedne z ważniejszych informacji potrzebne do wysłania odpowiedniej oferty np. miejsce gdzie odbędzie się ślub.
Więc jak już dzwonię to pewnie dlatego aby dopytać o jakiś ważny szczegół, który pozwoli mi najlepiej dopasować ofertę i najważniejsze, żadne z Waszych nie są rozpowszechniane – szczegóły w polityce prywatności i bezpieczeństwa.

Zgodnie z RODO zbieramy Państwa dane dla potrzeb realizacji usługi. Jeśli decydują się Państwo na kontakt jest to równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie powyżej zamieszczonych danych osobowych w celu przedstawienia oferty na wykonanie usług fotograficznych.

Wszelkie informacje dotyczące polityki prywatności i sposobu w jaki przechowujemy Państwa dane znajdą Państwo pod tym linkiem: